Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 25,927.66 TL tutarında alışveriş yaptınız.

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

30-04-2021 tarihinde eklendi.
Geniş ürün içeriklerine sahip olan sitemiz pijama ve iç giyim alanında en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Yeni pijama takımları ile rengarenk görününler sunan sitemiz, pijama takımları kategorisinde birbirinden farklı ürün seçenekleri hazırlamıştır. Kalitenin adresi olan elificgiyim.com renk ve beden çeşitliliği ile her kalıba uygun sütyen ve ev giyim ürünleri sunmaktadır.
26-04-2021 tarihinde eklendi.
Ev giyim, pijama alanı, iç giyim kategorileri ile hizmet veren sitemiz son zamanların en beğenilen tasarımlarını sunmaktadır. Sitemizi tercih ederek yeni pijama takımları alışverişi yapan müşterilerimiz rahatlığın tadını çıkarmaktadır. Farklı pijama modellerinin yer aldığı pijama kategorisi sezon içerisinde en sevilen ürünleri oluşturmaktadır. Ev giyim sektörünün öncülerinden olan sitemiz alışveriş kolaylığı sağlayarak pek çok kişiye geniş ürün yelpazesini sunmaktadır.
21-04-2021 tarihinde eklendi.
İç giyim alanında en başarılı isimlerden biri olan elif iç giyim sitemiz, kaliteli ürün sunma konusunda oldukça uzman olan sitelerden biridir. Site içerisinde yer alan tüm iç giyim ürünleri yüksek kalite tasarım ürünlerden oluşmaktadır. Son dönemlerin beğenilen mavi tonlu sütyen modelleri ile dantelli alt çamaşırlar hem tek hem de takım halinde sitemiz üzerinden satıştadır. Fantezi giyim alanında sırt detayı ipli ve dekolteli olan gecelikler de bu sezonun beğenilen iç giyim ürünlerini oluşturmaktadır.
12-04-2021 tarihinde eklendi.
Pijama takımı alışverişlerinde rahatlık oldukça önemlidir. Sezonun en beğenilen modellerinin yer aldığı sitemiz farklı pijama takımları ile kişilere konfor sağlamaktadır. Pijama alışverişlerinin olmazsa olmazı alt üst giyim parçaları sezonun beğenilen modellerini içermektedir. Yumuşak sık örme kumaştan tasarlanan pijama altları ve aynı yumuşak dokusu ile pijama üstleri yatarken en rahat olan parçalar arasındadır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.